Правила Дошки Оголошень

«Дошка оголошень» є новим цілком безкоштовним ресурсом нашого сайту.

За її допомоги усі бажаючі користувачі «Юррадника» зможуть вирішувати всі питання, які безпосередньо пов’язані з організацією нотаріальної діяльності. Правила сайту забороняють розміщувати будь-яку інформацію комерційного чи рекламного характеру. Адміністратор залишає за собою змогу фільтрувати ваші повідомлення і виставляти тільки ті повідомлення, що відповідають цим умовам.

Для того, щоб мати змогу надіслати своє повідомлення чи об’яву на «Дошку», необхідно ввести свої Логін і Пароль, якими ви зазвичай користуєтеся на Форумі.

Таким чином ви пройдете авторизацію. Вже після цієї нескладної процедури ви можете бачити всі прикріплені повідомлення. Для створення нової об’яви вам потрібно вибрати «Нове оголошення» і крім тексту оголошення заповнити також усі інші поля, натиснути «надіслати». Створивши своє оголошення на нашому сайті, Ви автоматично отримуєте особисту скриньку для відповідей інших користувачів на вашу пропозицію чи запитання, зміст цієї відповіді буде відомий тільки Вам. У будь-який час Ви матимете змогу видалити своє повідомлення, якщо, наприклад, воно втратить свою актуальність або ваше запитання буде вирішено.

Ви маєте право висловити свої думки, поради чи запитання з приводу того чи іншого оголошення особисто автору повідомлення, для цього необхідно лише натиснути «відповісти» на полі відповідного повідомлення і вписати вашу відповідь.

Нагадуємо вам, що текст вашого оголошення з’явиться на дошці через деякий час по надісланні, а саме після того, як буде розглянутий адміністрацією.